Dirbame visoje Lietuvoje. Tel: +370 37 314780. Kaip mus rasti spauskite čia.

info@spalvusala.lt

 • El. paštas

  +370 37 314780

 • Telefonas

  Naujiena! Renoplast terasų ir balkonų užbaigimo profiliai

  birželio 2, 2016 Be kategorijos

  Asortimentą papildėme Renoplast terasų ir balkonų užbaigimo profiliais. Tai gera žinia visuomeninei ir privačiai statybai, nes iki šiol naudotos cinkuotos skardos profiliai negalėdavo garantuoti ilgalaikės kokybės.

  Mūsų siūlomi Renoplast profiliai pagaminti iš aliuminio ir padengti poliesteriu, todėl neveikiami korozijos. Specialiai sukurti antgaliai apsaugo fasadą nuo nepageidaujamų nutekėjimų ant fasado, o pilna komplektacija garantuoja lengvą ir greitą montavimą. Priderinant prie langų rėmo ar stogo, galima rinktis iš šių trijų spalvų: RAL7037 (šviesiai pilka), RAL7024 (tamsiai pilka) ir RAL8019 (tamsiai ruda).

  Pagal jūsų pageidavimą sukomplektuosime ne tik profilių sistemą (kampai, antgaiai sujungimai ir t.t.), bet ir hidroizoliaciją, juostas, klijus ir kitas jūsų terasai ar balkonui reikalingas medžiagas.

  Renoplast profilių kokybę ir suderinamumą, su kitomis terasose naudojamomis medžiagomis, patvirtina sistemos sertifikatas ETA.

  Naudojant šiuos profilius jūsų balkonas ar terasa tarnaus ilgiau bei išlaikys estetinę išvaizdą. Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums daugiau informacijos.

  © 2017 UAB "Spalvų sala".

  Sprendimas - Noriusvetaines.lt