Dirbame visoje Lietuvoje. Tel: +370 37 314780. Kaip mus rasti spauskite čia.

info@spalvusala.lt

 • El. paštas

  +370 37 314780

 • Telefonas

  Veikla

  Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais ir statybinėmis medžiagomis.

  UAB „Spalvų sala“ prekiauja dažais, lakais, gruntais įvairiems paviršiams dengti, skiedikliais, tirpikliais, klijais, glaistais, medienos apsaugos priemonėmis, sandarinimo bei šiltinimo medžiagomis, įvairiais grindų, mūro, tinko mišiniais, tvirtinimo elementais. Taip pat užsakovo pageidavimu tonuojame dažus ir tinkus.

  Turėdami ilgalaikę patirtį ir bendradarbiavimą su gerai žinomais statybinių medžiagų gamintojais bei patikimo partnerio reputaciją rinkoje, mes Jums galime pasiūlyti operatyvų reikiamų prekių įsigijimą konkurencingomis kainomis.

  Verta paminėti, kad daugelį metų iš eilės UAB „Spalvų sala“ turi aukštą mokumo reitingą, kurį turi tik 3-5% Lietuvos įmonių. Tai patvirtina CREDIT INFO ir Verslo žinių išduodami sertifikatai. Laiku vykdydami įsipareigojimus savo partneriams,  mes padedame kurti Lietuvos ekonomikos ateitį.

  Mūsų stiprybės

  Prekių pristatymas. Kasdiena aptarnaujame daugelį klientų ir dažnas neturi galimybės pasiimti prekes, todėl mes mielai jas pristatysime į jūsų pageidaujamą vietą. Daugiau perkantiems šį paslauga nekainuos.

  Kompetetingi konsultantai. Priešingai negu didžiuosiuose prekybos centruose, mūsų specializuotose parduotuvėse Jus aptarnaus tik šią sritį išmanantys darbuotojai. Iš mūsų gausite individualų jūsų lūkesčius ir galimybes atitinkantį pasiūlymą.

  Platus prekių asortimentas. Įprastai palaikome platesnį atstovaujamų prekinių ženklų asortimentą negu dauguma mūsų konkurentų. Jei neturime savo sandėliuose, operatyviai suderiname specifinių prekių pristatymą iš gamintojo.

  Didelis spalvų pasirinkimas. Tonuojame pagal daugelį gerai žinomų gamintojų spalvų palečių. Taip pat koreguojame jau sutonuotas spalvas.

   Partizanų g. 81b, Kaunas

  info@spalvusala.lt

   +370 37 314780

  © 2017 UAB "Spalvų sala".

  Sprendimas - Noriusvetaines.lt