Dažų spalvinimas

Apie paslaugą

Tonuojame dažus, tinkus, impregnantus pagal daugelį populiariausių spalvų palečių. Jei išsirinkta spalva nevisiškai jus tenkins, mūsų konsultantai galės jas pakoreguoti pagal jūsų skonį. Jeigu norite išsirinkti spalvą namuose, tai galėsite padaryti pasinaudojant vienu iš mūsų spalvynu.

Taip pat Kauno parduotuvėje tonuojame mozaikinį tinką, kurio spalvas galėsite rinktis ne tik iš gamintojo spalvininko, bet ir koreguoti ją pagal savo poreikius.

Procesas

Mūsų parduotuvių konsultantai ar vadybininkai padės Jums išsirinkti tinkamus dažus, impregnantą ar tinką, kuriems vėliau suteiksime spalvą. Produkto pasirinkimas labai priklauso nuo dažomo paviršiaus ir jūsų lūkesčių bei galimybių. Sprendimą randame kiekvienam klientui individualiai.

Jums tinkamą produktą galime nuspalvinti pagal jūsų turimą spalvos kodą arba spalvą galite pasirinkti iš spalvų palečių, esančių mūsų parduotuvėse. Esant poreikui, spalvą galėsite išsirinkti namuose, parsivežę vieną iš mūsų spalvų palečių.

Dažus, impregnantą ar tinką nuspalvinsime iškart Jums pasirinkus spalvą. Vieno kibiro tonavimas užtrunka maždaug 2-4 minutes.

 Partizanų g. 81b, Kaunas

info@spalvusala.lt

 +370 37 314780

© 2017 UAB "Spalvų sala".

Sprendimas - Noriusvetaines.lt