Glaistyklės, šukos

Glaistyklės pelnytai laikomos bene universaliausiu įrankiu atliekant plataus spektro apdailos darbus išorėje ir viduje. UAB „Spalvų sala“ siūlo platų puikios kokybės glaistyklių bei jų priedų asortimentą!

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Ypatybės

Pakuotė

Išmatavimai

Plotis

Išvalyti
Šukos klijams Kiilto B10, 18cm
Šukos klijams Kiilto B10, 18cm
6,80 €
Palyginti produktus ()

Geriausių gamintojų glaistyklės

UAB „Spalvų sala“ prekiauja dviejų gamintojų glaistyklėmis: HARDY (Lenkija) ir STORCH (Vokietija). Šių, puikią reputaciją turinčių gamintojų glaistyklės ir kiti glaistymo įrankiai yra itin patogūs ir efektyvūs, todėl patiks tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

Lenkijos gamintojų sukurtas „Hardy“ prekės ženklas puikiai žinomas visoje Šiaurės ir Rytų Europoje. Tai puikiai vertinamas gamintojas, kurio glaistyklės idealiai tiks visiems Jūsų poreikiams. Tai kokybė už lanksčią kainą! Užtikriname: ką pasirinkti ras tiek profesionalai, tiek mėgėjai.

Tuo tarpu vokiški „Storch“ produktai išsiskiria itin aukšta kokybe. Tai profesionalios glaistyklės, skirtos meistrams. Šiuos gaminius palankiai vertina apdailos specialistai visoje Europoje ir už jos ribų. Patvarūs, iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti įrankiai glaistymui puikiai tiks net ambicingiausiems Jūsų apdailos projektams.

Tinka ir vidui, ir išorei

Glaistyklės gaminamos ir skirstomos vidaus bei išorės darbams. Pirmajam variantui dažniausiai naudojami įrankiai su stačiais kampais, o fasado darbams geriausiai tinka glaistyklės su užapvalintais kampais.

Ekspertų patarimai: į ką atkreipti dėmesį renkantis glaistykles?

Jeigu ieškoma glaistyklės profesionaliam naudojimui, pasirinkimas labai individualus. Kiekvienas meistras renkasi pagal savo poreikius ir tai, kaip jis dirba. Tuo tarpu, jeigu stokojate patirties, UAB „Spalvų sala“ specialistai išskiria kelis aspektus pagal kuriuos galima rinktis šiuos įrankius:

  • Glaistyklė ir jos kampai– jie gali būti užapvalinti arba statūs. Su glaistykle kuri turi apvalius kampus praktiškai neįmanoma pasiekti patalpos kampų. Tuo tarpu statūs glaistyklės kampai suteikia patogią prieigą.
  • Geležtės fiksavimas – glaistyklės geležtė būna fiksuojama į plastiką arba į metalą. Fiksacija į metalą laikoma geresniu variantu, nes galima garantuoti geležtės lygumą. Į plastiką glaistyklės geležtė fiksuojama tokiu atveju, kai norima mažinti gaminio savikainą.
  • Rankenos patogumas – renkantis glaistyklę, atkreipkite dėmesį, kad šie įrankiai pritaikyti tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams (Pavyzdžiui, naujausia STORCH glaistyklė, prekės kodas 325325).

Glaistymo įrankiai ir dažniausios problemos

UAB „Spalvų sala“ specialistai įvardija dažniausiais klaidas renkantis glaistykles ir nurodo, kaip jų išvengti:

  • Įsigyjama glaistyklė su nelygia geležte. Tai apsunkiną darbą su šiuo įrankiu ir lemia netolygumus. Siekiant to išvengti, glaistyklės geležtę patikrinkite prieš perkant.
  • Nepatogus kotas. Perkant glaistyklę, atkreipkite dėmesį į kotą, kad jis būtų ergonomiškas, galėtumėte komfortiškai laikyti įrankį rankoje.
  • Netinkamo dydžio glaistyklė. Glaistykles renkamės pagal darbo pobūdį. Smulkiems darbams ar mažiems plotams, korekcijoms, reikalingos siauresnės, maždaug 10-25 mm pločio glaistyklės. Tuo tarpu didesnės apimties darbams, kai reikia apimti didelį plotą, naudojamos glaistyklės iki 120 mm pločio.

Glaistyklių priežiūra

Ji gana paprasta, nes dauguma glaistyklių gaminama iš nerūdijančio metalo. Baigus darbus, įrankius belieka tiesiog nuplauti po tekančiu vandeniu.

UAB „Spalvų sala“ komanda savo klientams teikia tik patikrintus, sertifikuotus produktus. Esame ilgametę patirtį turintys profesionalai, palaikome ryšius su prestižiniais prekės ženklais visoje Europoje. Čia siūlomos glaistyklės, kiti apdailos įrankiai, kurie puikiai tiks ir mėgėjams, ir profesionalams. Tai sprendimas, ieškantiems kokybės. Laukiame Jūsų!

Ką būtina žinoti ruošiantis glaistymui?

Planuojant glaistymo darbus, svarbus atsakingas pasiruošimas. Aptarkime svarbiausius žingsnius:

  • Glaisto kiekis. Iš anksto numatykite, kiek glaisto reikės darbams. Išmatuokite paviršiaus plotą ir pasikonsultuokite su specialistais, kurie, įvertinę dažomą plotą, pateiks tikslias rekomendacijas.

  • Įrankiai. Pasirinkite Jūsų darbams tinkamiausią glaistą, glaistyklę, mentelę ir kitus įrankius. Pavyzdžiui, jeigu planuojate glaistyti didelę sieną, verta pasidaryti skystesnės konsistencijos mišinį ir rinktis didesnę, ilgesnę glaistyklę. Paskirstykite glaistą nuo viršaus į apačią ir išlyginkite naudodami specialią mentele. Taip darbus atliksite greičiau.

  • Apsaugokite paviršius. Glaistant vidaus patalpose, iš anksto uždenkite langus, duris ir kitus saugomus paviršius, uždenkite arba pašalinkite iš patalpos kėdes, stalus ir kitus baldus. Dirbant lauke, taip pat uždenkite aplinkinius paviršius, kurių neplanuojate glaistyti.

  • Valymas. Kad glaistas tolygiai pasidengtų, nuvalykite paviršių, ant kurio dengsite glaistą. Jis turi būti sausas, be dulkių, riebalų žymių, kitų nešvarumų. Tam naudokite drėgną šluostę arba, jei paviršius labiau užterštas, tam skirtus valiklius. Lauke galima naudoti aukšto slėgio purkštuvus.

  • Vėdinimas. Nors vidaus naudojimui skirti glaistai pasižymi saugia sudėtimi, džiūdamas glaistas į aplinką atiduoda labai daug drėgmės, todėl būtina gera ventiliacija.

Glaistymo darbai: praktiniai patarimai

Atliekant šią užduotį, svarbūs ne tik kokybiški glaistymo įrankiai, bet ir dar keli aspektai:

Glaisto sluoksniai

Neturint patirties, gali pasirodyti, kad užtenka vos vieno glaisto sluoksnio. Iš tiesų, glaistant su glaistykle prireiks maždaug 3 – 4 sluoksnių.

Glaistymo kryptis

Siekiant tolygaus rezultato ir gero glaisto sukibimo su paviršiumi, glaistykite kryptingai.

Pirmąjį glaisto sluoksnį denkite iš viršaus į apačią. Antrasis sluoksnis turėtų būti tepamas horizontaliai, iš dešinės pusės į kairę arba priešinga kryptimi. Trečiasis glaisto sluoksnis vėl tepamas nuo viršaus į apačią. Paskutinis, ketvirtasis sluoksnis, kaip ir antrasis, horizontaliai.

Svarbu žinoti: sekantį glaisto sluoksnį tepkite tik ankstesniam pilnai išdžiūvus.

Ypatingas dėmesys – siūlių glaistymui

Neretai būsto sienos yra konstruojamos iš gipso kartono plokščių. Jeigu glaistymas atliktas nekokybiškai, tarp jų bus aiškiai pastebima siūlė.

Norint, kad siūlė atrodytų estetiškiau, rekomenduojama naudoti armavimo tinklelį arba specialią glaistymo juostelę.

DUK

Kodėl būtina atlikti glaistymo darbus, kiek kainuoja gera glaistyklė ir ar svarbu perkant atkreipti dėmesį į gamintoją? Atsakome į šiuos ir kitus klientų dažnai užduodamus klausimus!

Kiek kainuoja glaistyklės?

Glaistymo įrankiai būna labai įvairūs, jų kaina skiriasi, priklausomai nuo komplektacijos, kokybės, gamybai naudotų medžiagų ir paties gamintojo. Kokybiškos glaistyklės kainuoja daugiau, tačiau UAB „Spalvų sala“ parduotuvėje patikimus produktus galite įsigyti itin patraukliomis kainomis.

Turime ką pasiūlyti kiekvienam. Paprastų, tačiau kokybiškų glaistyklių kainos prasideda nuo 1,01 eur., o brangesni produktai gali siekti kelis šimtus eurų. Pavyzdžiui, aukščiausios kokybės, pilnas glaistyklių rinkinys lagamine kainuoja 357 eur.

Ar glaistant užtenka vieno glaisto sluoksnio?

Kartais manoma, kad naudojant glaistyklę pakanka vos vieno sluoksnio: jo užtenka, jeigu naudojamas specialus aparatas, kuris užpurškia glaistą ant paviršiaus. Tuo tarpu dirbant rankomis, rekomenduojama dengti 3 – 4 glaisto sluoksnius. Taip užtikrinsite vientisą padengimą, glaistas puikiai sukibs su paviršiumi.

Kodėl glaistymo etapas yra svarbus?

Glaistas svarbus atliekant apdailos darbus: šis mišinys padeda išlyginti sienas, paslepia įvairius estetinius defektus: įdaužas, griovelius, įtrūkimus paviršiuje. Glaisto dėka, dažų sluoksnis padengiamas tolygiai, suteikiamas geriausias estetinis rezultatas.

Ar renkantis glaistyklę, svarbus gamintojas?

Taip, renkantis glaistyklę (kaip ir bet kokį kitą remonto darbams skirtą įrankį), rekomenduojama atsižvelgti ir į jo gamintoją. Nesirinkite paties pigiausio varianto. Verčiau investuokite į kokybę ir teikite prioritetą ekspertų palankiausiai vertinamiems produktams.

UAB „Spalvų sala“ parduotuvėje Jūsų laukia patikimų gamintojų profesionalios glaistyklės. Tai HARDY (Lenkija) ir STORCH (Vokietija) produktai, kurie vertinami dėl ergonomiško dizaino, gamybai naudotų natūralių, ilgaamžių medžiagų ir patrauklių kainų.

Tai glaistymo įrankiai, kurie patiks mėgėjui ir kvalifikuotam meistrui!

Kokio dydžio glaistyklės yra patogiausios?

Dydį pasirinkite pagal glaistomą plotą. Atliekant smulkesnius darbus, patogiau glaistyti naudojant kompaktišką, mažą glaistyklę, kurios plotis yra apie 10 – 20 cm.

Glaistant didelę sieną, atliekant kitus stambesnius darbus, patogiausia naudoti didelius glaistymo įrankius, kurių plotis siekia 60 – 100 cm.

Kodėl glaistymą reikia pradėti nuo viršaus į apačią?

Tai palengvina darbą, padeda išvengti broko. Pirmiausia nuglaisčius apatinę sienos dalį ir dirbant viršuje, iš viršaus gali nutekėti glaisto, kuris sukurs nelygumus apatinėje dalyje.

Kaip žinoti, ar nereikia dar vieno glaisto sluoksnio?

Glaistui išdžiūvus, gerai apšvieskite sieną. Jeigu žiūrint iš kampo ant paviršiaus matote nelygumus, glaistymas atliktas netolygiai, reikia papildomo glaisto sluoksnio.

Tuo tarpu, kai nelygumų yra mažai, siena atrodo gana tolygiai, galite pereiti prie šlifavimo darbų.

Kokia optimali temperatūra glaistymo darbams?

Dažniausiai rekomenduojama darbinė temperatūra yra nuo +5 iki +25 laipsnių. Jeigu naudojate gipsinį glaistą, minimali temperatūra turėtų siekti +10 laipsnių.